Bezoekers ontdekken tijdens China Light van 7 februari t/m 1 maart -'s avonds op een centrale route door het dierenpark- honderden thematische lichtfiguren.
Koninklijke Burgers' Zoo organiseert van zaterdag 7 februari tot en met zondag 1 maart 2015 dagelijks van 18.00 tot 21.00 uur een kleurrijk lichtevenement: China Light in Burgers’ Zoo. Bezoekers ontdekken ’s avonds op een centrale route door het dierenpark vele grote en thematische lichtfiguren. Zo ontdekken gasten bijvoorbeeld een groep lichtfiguren van ruim 25 panda’s, maar ook tot de verbeelding sprekende fabeldieren zoals een enorme Chinese draak van wel 40 meter lang!
In de spannende omgeving van een donker dierenpark leidt een centrale route dwars door Burgers’ Zoo de gasten van de ene kleurrijke verbazing naar de andere. China Light biedt elke avond vanaf 18.00 uur een avontuurlijke ontdekkingstocht door een fantasierijke wereld vol dieren en planten. Tijdens de sfeervolle avond blijven bezoekers geheel in de sfeer met de Aziatische en Chinese gerechten die het Bush Restaurant serveert of de hartige winterse lekkernijen die bij de Kids Jungle verkrijgbaar zijn.
‘Tandkwartels – leven die ook in Burgers’ Zoo?’, vraagt u zich waarschijnlijk af. Jawel, alleen is e…
5 maart 2023
Wanneer camouflage ter sprake komt, denken veel mensen als eerste aan de kameleon. Een reptiel dat h…
23 februari 2023
Een dierentuin is een boeiende organisatie. De meest uiteenlopende dieren en planten moeten goed ver…
16 februari 2023